Hala sportowa

Historia imprez sportowych 2015 r.

• W sobotę 19 grudnia 2015 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej zorganizowany przez Okręg Mazowiecki ZHR.
  • W niedzielę 6 grudnia 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA - UKS VARSOVIA Warszawa.
  • W sobotę 5 grudnia 2015 r. odbył się Turniej Gwiazdkowy w judo zorganizowany przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.
  • W dniach 27-29 listopada 2015 r. (piątek, sobota, niedziela) odbyły się zawody w ramach XII Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona, ranga Grand Prix juniorzy i młodzicy oraz ranga OT juniorzy młodsi.
  • W sobotę 21 listopada 2015 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w szachach szybkich zorganizowane przez UKS "Gambit" Wesoła.
  • W niedzielę 15 listopada 2015 r. odbył się Turniej "GRAND PRIX VICTORA SENIORÓW" w badmintonie.
  • W sobotę 14 listopada 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA - SPR JKS JAROSŁAW.
  • W sobotę 24 października 2015 r. odbyły się zawody w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w karate tradycyjnym zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego.
  • W sobotę i niedzielę 10-11 października 2015 r. odbyły się zawody w ramach Turnieju "GRAND PRIX VICTOR" w badmintonie.
  • W niedzielę 4 października 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA-CHKS PŁ ŁÓDŹ.
  • W sobotę 20 września 2015 r. odbył się Turniej "GRAND PRIX VICTOR" w badmintonie.
  • W sobotę 12 września 2015 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo zorganizowane przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.
  • W sobotę 5 września 2015 r. odbył się Turniej "GRAND PRIX VICTOR" w badmintonie.
  • W niedzielę 21 czerwca 2015 r. odbył się Turniej Tańca dla dzieci zorganizowany przez Szkołę Tańca FAST STEP.
  • W sobotę 30 maja odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w judo zorganizowane przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.
  • W sobotę 11 kwietnia 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA - UKS VARSOVIA Warszawa.
  • W niedzielę 29 kwietnia 2015 r. odbyły się zawody w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego.
  • W sobotę 28 marca 2015 r. odbyła się II Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów FUNNY JUDO 2015.
  • W niedzielę 22 marca 2015 r. odbyły się zawody w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych i Młodzieży w judo zorganizowane przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.
  • W niedzielę 15 marca 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA - MKS OCHOTA WARSZAWA.
  • W sobotę 7 marca 2015 r. odbył się mecz ligowy II ligi kobiet w piłce ręcznej WKPR WESOLA - KU AZS EUST RADOM.
  • W niedzielę 1 marca 2015 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy zorganizowany przez Akademię Sportu Wesoła.
  • W niedzielę 22 lutego 2015 r. odbył się Turniej Wesoła Indoor Cup w piłce nożnej halowej dzieci rocznika 2001 - zorganizowany przez KS WESOŁA.
  • W sobotę 21 lutego 2015 r. odbył się Turniej Wesoła Indoor Cup w piłce nożnej halowej dzieci rocznika 2006 - zorganizowany przez KS WESOŁA.
  • W niedzielę 11 stycznia 2015 r. odbył się Turniej Wesoła Indoor Cup w piłce nożnej halowej dzieci rocznik 2002/2003 - zorganizowany przez KS WESOŁA.
  • W sobotę 10 stycznia 2015 r. odbył się Turniej Wesoła Indoor Cup w piłce nożnej halowej dzieci rocznik 2004/2005 - zorganizowany przez KS WESOŁA.