Rok szkolny 2007/2008

Fakty i wydarzenia w roku szkolnym 2007/2008

• Wyjazd integracyjny dla wszystkich klas pierwszych do Maróza
  • Spotkanie z panem Wiktorem Walasiukiem, uczestnikiem Powstania Warszawskiego
  • ? Tajemnice Łazienek Królewskich?, uczniowie z grupy Canaletto zdobyli I, II, III miejsce oraz 16 wyróżnień
  • XVI Finał WOŚP ? własny sztab i pierwsza impreza zamknięta na terenie szkoły (popisy wokalne, instrumentalne i taneczne). W tym roku do współpracy zaprosiliśmy nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 173 w Starej Miłośnie.
    Dodatkową atrakcją imprezy był występ znanych i popularnych absolwentów Natalii Rybickiej i Karola Jasińskiego. Ogólnej suma, którą w tym roku zebraliśmy wyniosła 20045,94 zł .W akcji wzięło udział 135 wolontariuszy z Gimnazjum nr 119 i 25 nauczycieli, 40 wolontariuszy ze SP nr 173 i 10 nauczycieli, liczni rodzice i opiekunowie młodzieży.
  • Spotkanie z pisarka Ewą Nowak
  • ?Wiosna ach to ty?- V Festiwal Piosenki Angielskiej i wiosenna akcja wolontariatu ?Zbieram wodę?
  • VI Szkolny Konkurs Chemiczny
  • Wyjazd edukacyjno-językowy  ?Niemcy - Belgia ? Holandia?
  • Marcin Szoka finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
  • ? Prezent imieninowy dla króla?  I, II, III miejsce oraz 2 wyróżnienia dla uczniów z Koła Plastycznego Canaletto
  • Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy
  • VI Festiwal Nauki ? ?W zdrowym ciele zdrowy duch?
  • Emilia Pompe- laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Emilia Pompe ucz. kl. 3b wygrała dwa konkursy kuratoryjne (j. polski i matematyka). Emilka zwolniona została z obu części egzaminu gimnazjalnego. Otrzymała maksymalnie 100 pkt.
  • I miejsce w finale WOM ? Kamil Skowroński 1000 m z czasem 2:52 min. Kolejny podopieczny trenera Marka Mroczkowskiego.
  • I miejsce  dziewcząt i chłopców w biegach  indywidualnych i przełajowych w mistrzostwach dzielnicy i VIII miejsce w finale WOM
  • I miejsce dziewcząt i chłopców  w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w piłce nożnej chłopców w dzielnicy i VI w WOM
  • I miejsce dziewcząt w unihokeju w dzielnicy
  • I miejsce dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym
  • I miejsce w koszykówce i siatkówce dziewcząt ? nie posiadając sali gimnastycznej.
  • Sportowcem roku zostaje drugoklasistka ? Zuzanna Biwan
  • Wyjazd edukacyjno ? językowy  do Hiszpanii