Informacje o przebiegu "Mazowieckiego programu stypendialnego"

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Informujemy, że w dniu 30 października 2015r. została zamknięta elektroniczna rejestracja wniosków dotyczących ubiegania się o stypendium w ramach ?Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych ? najlepsza inwestycja w człowieka?.

Zgodnie z regulaminem wszystkie złożone w szkole w wymaganym terminie wnioski (tj. do dnia 06 listopada b.r.), przekazane zostały do Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Kolejnym etapem jest sporządzenie Listy uczniów ubiegających się o stypendium przez specjalnie powołaną przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Komisję Stypendialną, zatwierdzenie jej uchwałą przez Zarząd Województwa Mazowieckiego i opublikowanie w internetowym systemie dedykowanym ? ?Mazowsze stypendia dla uczniów?. 

 

Pragniemy zaznaczyć, że do udziału w projekcie zgłosiło się 13 uczniów naszej szkoły, w tym 3 uczniów z klas pierwszych, 3 uczniów z klas drugich i 7 uczniów z klas trzecich. Wszystkim kandydatom na stypendystów gorąco kibicujemy i  już teraz gratulujemy niezwykłej pomysłowości w wyborze tematów projektów, chęci rozwoju i dążenia do spełniania swoich marzeń. Praca z tak dojrzałą młodzieżą jest dla nas zaszczytem i motywacją do podejmowania także dla nas nowych wyzwań.

 

Korzystając z okazji chcemy również podziękować Rodzicom i Opiekunom uczniów za zaangażowanie i współpracę. To dzięki Państwu możemy wspierać młodzież w jej niezwykłej przygodzie jaką jest nauka i cieszyć się z jej osiągnięć.

 

Dyrekcja Gimnazjum nr 119

i Grono Pedagogiczne