Składki na Radę Rodziców

Informacje dotyczące składek na Radę Rodziców w roku szkolnym 2015/2016:

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców działając w oparciu o Regulamin RR opublikowany na stronie Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie gromadzi fundusze wspierając działania edukacyjno-wychowawcze naszego Gimnazjum.

Zebrane pieniądze, po konsultacjach przedstawicieli RR z rodzicami swoich klas, są przeznaczane:

• nagrody dla uczniów za osiągnięcia i aktywności
  • zakup pomocy dydaktycznych, czasopism i książek do biblioteki
  • dofinansowanie uczniów w trudnej sytuacji materialnej do wycieczek szkolnych i balu
  • realizowanie projektów uczniów poprzez Samorząd Szkolny i Wolontariat

Każda wpłacona kwota będzie mile widziana

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Sugestie wasze i uczniów na usprawnienie szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapytania o wpłaty kierujmy do skarbnika RR: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Decyzje o składkach na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/2016:

• składka, dzięki której będzie można zrealizować zaplanowany preliminarz wydatków to 100 zł
  • jeśli wpłata nastąpi w drugim semestrze sugerowana składka 120 zł
  • drugie dziecko uczące się w naszej szkole to proponowane 50% składki
  • składki na rok 2015/2016 mogą być wpłacane do końca kwietnia 2016 r.
  • składki można wpłacać bezpośrednio do skarbników klasowych, skarbnika RR przed zebraniem lub na konto RR:

Kredyt Bank S.A. 24 1500 1878 1218 7003 3388 0000

Koniecznie z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka oraz klasa

RR ogłasza konkurs:

• klasa która zbierze największą kwotę składek otrzyma zwrot 15% wpłat
  • klasa która zbierze drugą największą kwotę składek otrzyma zwrot 10%
  • wyniki zostaną ogłoszone po marcowym posiedzeniu RR, tak aby zwycięskie klasy mogły spożytkować fundusze na cel jaki ustalą uczniowie całej klasy